TV prenos 18.-26.10. LIVE

http://www.worldcombatgames.com/en/page/507/live-feed-schedule - PODROBEN KOLEDAR DOGODKOV
 
Če Vam zaslon stisne vsebine uporabite hkratni stisk tipke Ctrl in tipke +



LIVE prenos - NUJNO prištej DVE URI glede na razpored tekmovanj
GMT + 2 uri

18.10 - 1. dan

Pregled dneva:


19.10. - 2. dan

Pregled dneva


20.10 - 3. dan


21.10. - 4. dan


22.10. - 5. dan


23.10. - 6. dan


24.10. - 7. dan
 

25.10. - 8. dan


26.10. - 9. dan


CELOTNI PREGLED IGER (52 min)


Primer: če je savate ob 16:00 po GMT prištej še dve uri in tako dobiš slovenski čas 18:00 glede na GMT v Sankt Petersburgu (seveda še ura dodatka - zimski čas)











Predstavitev mesta (Petrovgrad, Leningrad, ...)
Sambo, judo, sumo.

Otvoritvena slovesnost.

















2. dan
Sumo (highlights from the 18th) 11:00 (GMT)
Judo 12:00 (GMT)
Sambo (highlights from the 18th) 14:30 (GMT)
Sumo 16:00 (GMT)

Daily Highlights 18:00 (GMT)











Sumo, sambo, judo

Intervju: Fedor Emelianenko - sambo ambasador




















3. dan
Sambo (highlights from the 19th) 11:00 (GMT)
Judo 12:00 (GMT)
Karate 14:00 (GMT)
Savate 16:00 (GMT)

Daily Highlights 18:00 (GMT)













4. dan
Karate 11:00 (GMT)
Aikido 12:00 (GMT)
Karate 12:30 (GMT)
Muaythai 14:00 (GMT)
Kendo 15:00 (GMT)

Daily Highlights 18:00 (GMT)













5. dan
Boxing 11:00 (GMT)
Muaythai (highlights from the 21st) 12:00 (GMT)
Savate 13:00 (GMT)
Aikido 14:00 (GMT)
Boxing 15:00 (GMT)
Kendo 16:00 (GMT)

Daily Highlights 18:00 (GMT)












6. dan
Savate (highlights from 22nd) 11:00 (GMT)
Muaythai 12:00 (GMT)
Kickboxing 13:00 (GMT)
Muaythai 14:30 (GMT)
Wrestling 16:00 (GMT)

Daily Highlights 18:00 (GMT)











7. dan
Wrestling (highlights from the 23rd) 10:00 (GMT)
Boxing 11:00 (GMT)
Ju-Jitsu 12:30 (GMT)
Fencing 13:30 (GMT)
Taekwondo 15:00 (GMT)
Boxing 15:30 (GMT)
Ju-Jitsu 16:30 (GMT)
Wrestling 17:30 (GMT)

Daily Highlights 19:00 (GMT)










8. dan
Wrestling (highlights from the 24th) 10:00 (GMT)
Taekwondo (highlights from the 24th) 11:00 (GMT)
Kickboxing 12:30 (GMT)
Fencing 13:30 (GMT)
Wushu 15:00 (GMT)
Ju-Jitsu 16:00 (GMT)
Wrestling 17:30 (GMT)

Daily Highlights 19:00 (GMT)











9. dan (zadnji tekmovalni dan)
Wushu 11:00 (GMT)
Kickboxing (highlights from the 25th) 12:00 (GMT)
Fencing 13:20 (GMT)
Wushu 15:00 (GMT)
Wrestling (highlights from the 25th) 16:00 (GMT)

Daily Highlights 18:00 (GMT)

World Combat Games Highlights 18:30 (GMT)










Comments